Држач За Капак На Кутијата За Ткиво На лицето-Организатор На Правоаголник За Суета Во Бањата, Работни Површини, Маси, Чист Акрилик
Свеж

Држач За Капак На Кутијата За Ткиво На лицето-Организатор На Правоаголник За Суета Во Бањата, Работни Површини, Маси, Чист Акрилик

DEN 3.00

Достапно.

Акрилик. СТИЛСКИ И ЧИСТ ДИЗАЈН : Чистиот акрилик дава сјаен, но минимален изглед, совршен За секој декор, Како Да Се Користи : оваа кутија за ткиво може лесно да се наполни со ткива само со лизгање на долната плоча. ЛЕСНО ПОЛНЕЊЕ : Дното се лизга надвор за практично полнење на ткивото, лесно се заменуваат хартиени крпи. ПОДГОТВЕНА Е ПОВЕЌЕСОБНА : Ставете Ја во секоја просторија, на суети, ноќни маси, клупи или која било рамна површина низ вашиот простор. ИДЕАЛНА ГОЛЕМИНА : Должина-9 во. Ширина-5 во. Висина-3,5 во. ПРАКТИЧНО : нема потреба да ја допирате кутијата за да ја држите надолу додека го влечете ткивото, дизајнирано да има доволно тежина за да остане на место. 100% ГАРАНЦИЈА-Ако сте добиле скршен производ, ние гарантираме враќање на парите или замена, добијте ја нашата услужна поддршка за секое несреќно шопинг искуство. Дајте му на вашиот простор модерен допир со оваа акрилна кутија за ткиво. Јасно е дека дизајнот е совршен ќе одговара на секојаesетика. Елиминирајте ја потребата да ја допрете кутијата за да ја држите додека го извлекувате ткивото, кутијата За ткиво На Милкрафт беше дизајнирана да има доволно тежина за да ја задржи на место. Заменете ги обичните кутии за ткиво додека го ажурирате вашиот простор. Лесна за Употреба оваа кутија за ткиво може лесно да се наполни со ткива само со лизгање на долната плоча. Пакување Листа : 1 х Правоаголник Акрилик Ткиво Диспензерот Кутија Држач Јасно Салфетка Организатор.

Детали

Избор на клиенти