Дакин Унисекс Најважен Ранец, Карамела, 26Л, Број На Модел: 10002609
Свеж

Дакин Унисекс Најважен Ранец, Карамела, 26Л, Број На Модел: 10002609

DEN 367.84

Достапно.

Ранец дизајниран со обложен ракав за лаптоп што одговара на повеќето лаптопи од 15 инчи и конструиран со обложен долен панел за да ги заштити вашите скапоцености. Вградена организација со џеб за очила за сонце обложен со руно, мрежест страничен џеб и џеб за организатор. Доаѓа со отстранлива изолирана ладилна торба со преден џеб со патент и ремени за рамо со воздушна мрежа што дише за удобност при носење. Димензии : 18 х 12 х 8.5". Ранец дизајниран со обложен ракав за лаптоп што одговара на повеќето лаптопи од 15 инчи и конструиран со обложен долен панел за да ги заштити вашите скапоцености. Вградена организација со џеб за очила за сонце обложен со руно, мрежест страничен џеб и џеб за организатор. Доаѓа со отстранлива изолирана ладилна торба со преден џеб со патент и ремени за рамо со воздушна мрежа што дише за удобност при носење. Димензии : 18 х 12 х 8.5". СЕКОЈДНЕВЕН ПАКЕТ ЗА БЕСПЛАТНИ УЧИЛИШНИ ПАТУВАЊА И СОЦИЈАЛНИ ВИКЕНДИ место за се и сешто на негово место. Основниот ранец што го покривте за училиште, патувања и социјални викенди. Пакетот од 26 литри има многу простор за најважните работи, а потоа и некои. Има посветена зона за лаптоп и отстранлива изолирана кулер за ладење за да го одржите вашиот ручек свеж, без разлика каде ќе ве однесе денот. Дакин е основан на Хаваи во 1979 година и се наоѓа во основата на Планината. Худ Во Реката Худ, Орегон, гради ранци, патни торби и додатоци, надворешна облека и облека за луѓе кои сакаат да сурфаат, сноуборд, скејтборд, планински велосипед, ски, сурфање на ветер, китборд и патување. Напредокот Е во НАШАТА ДНК. Ве предизвикуваме да го бркате непознатото. За да се спротивстави на предвидливото и да се отцепи од удобноста - да сурфате нови паузи, да возите поостри терени, да одите таму каде што ветрот завива, а патеките туркаат покрај хоризонтот. За да одите таму каде што никогаш не сте отишле, направете го она што никогаш не сте го направиле и уживајте во искуството. Ќе бидеме со тебе. ОД ВОДАТА ДО ПЛАНИНИТЕ И НАЧИНОТ НА ЖИВОТ ПОМЕЃУ НИВ, СОЗДАВАЈЌИ ДОВЕРЛИВА ОПРЕМА ЗА ВАШИОТ ЖИВОТ.

Детали

Избор на клиенти