Комплет За Навртки За Поправка На гуми за автомобили, Комплет За Поправка На Пункција На Гуми Без Цевки, Комплет За Поправка На Пункција На Гуми За Итни Случаи, Комп?
Свеж

Комплет За Навртки За Поправка На гуми за автомобили, Комплет За Поправка На Пункција На Гуми Без Цевки, Комплет За Поправка

DEN 415.84

Достапно.

1 парчиња Торба За Складирање. ● Едноставен, Но Комплетен - Вклучува Комплет Алатки за Поправка на Вентили за Автомобилски Гуми 33 парчиња, Алатка За Распрснување 1 парчиња,Алатка За Игла Од 1 парче, Ленти за Поправка од 15 парчиња, Секач за Кабли од жица од 1 парче, Клешти За Нос Од Игла Од 1 парче, Манометар За Притисок Во Гумите Од 1 парче, Брз Конектор за Надувување На Автомобил, 10 парчиња Мал Вакуумски Шајка за Поправка на Гуми, 10 парчиња Голема Поправка На Вакуумски Гуми шајка, шрафцигер Од 1 Парче, 2 Нелизгачки Ракавици (бојата на ракавиците е Случајна), торба за Складирање Од 1 Парче.33 парчиња Комплет Алатка За Поправка На Вентили за Автомобилски Гуми. + Широки апликации - овие завртки за поправка на ноктите не се погодни само за гуми за камиони, гуми за теренски возила и пикапи, туку можат да се применат и за гуми за автобуси, гуми за мотоцикли, земјоделски гуми, гуми за трицикли и други возила. Чекор 3 : Откинете ги жиците со вклучени клешти и потоа вметнете. ● Едноставни Методи За Употреба - овие клинци за вакуумски гуми за авто мотоцикли се лесни за ракување и инсталирање, можете едноставно сами да ја поправите гумата, да заштедите време и енергија.

Детали

Избор на клиенти