Тежина На Зглобот На глуждот Два 1 килограми-Зелен Пакет Со Ракави На Лактот Xxlage
Свеж

Тежина На Зглобот На глуждот Два 1 килограми-Зелен Пакет Со Ракави На Лактот Xxlage

DEN 0.33

Достапно.

ТЕЖИНА НА ГЛУЖДОТ / ЗГЛОБОТ : со вклучена Торба За Носење-Со премиум фитнес опрема бренд Нордиско Кревање. УДОБНО И ИЗДРЖЛИВО : Дизајнирано За удобност и издржливост со армирано шиење и подлога од неопренови. Лактот Ракави Преземање На Вашите Перформанси на Следното Ниво - Од Страна На Премиум Кревање Тегови Бренд Нордиските Кревање. Ракавот Од Неопренови од 5 мм Обезбедува Најдобра Поддршка И За Мажи И За Жени-Ве Молиме Проверете Го Списокот Со Слики за Табела со Големини . ТЕЖИНА НА ГЛУЖДОТ / ЗГЛОБОТ : со вклучена Торба За Носење-Со премиум фитнес опрема бренд Нордиско Кревање. УДОБНО И ИЗДРЖЛИВО : Дизајнирано За удобност и издржливост со армирано шиење и подлога од неопренови. Лактот Ракави Преземање На Вашите Перформанси на Следното Ниво - Од Страна На Премиум Кревање Тегови Бренд Нордиските Кревање. Ракавот Од Неопренови од 5 мм Обезбедува Најдобра Поддршка И За Мажи И За Жени-Ве Молиме Проверете Го Списокот Со Слики за Табела со Големини .

Детали

Избор на клиенти