Нетоксичен Држач За Ремени За Чаши, Ремен За Држач За Чаши Од Полиестерски Влакна, Прилагодлив Издржлив За Бебешка Количка Бебешко Седиште Бебе
Свеж

Нетоксичен Држач За Ремени За Чаши, Ремен За Држач За Чаши Од Полиестерски Влакна, Прилагодлив Издржлив За Бебешка Количка Бебешко

DEN 102.88

Достапно.

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Испрати го!. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Испрати го!. Шарениот ремен помага да се привлече вниманието на децата. Ременот е прилагодлив по големина и може да се користи за врзување шишиња со различни големини. Играчките што можат да се користат за врзување на децата се закачени на количка за бебиња или детски седишта. Производот е изработен од висококвалитетен полиестерски материјал, нетоксичен, без мирис, сето тоа за здравјето на децата. Ременот може да се користи за врзување на шишето за да биде поудобно за децата да пијат млеко. Шарениот ремен помага да се привлече вниманието на децата. Ременот е прилагодлив по големина и може да се користи за врзување шишиња со различни големини. Играчките што можат да се користат за врзување на децата се закачени на количка за бебиња или детски седишта. Производот е изработен од висококвалитетен полиестерски материјал, нетоксичен, без мирис, сето тоа за здравјето на децата. Ременот може да се користи за врзување на шишето за да биде поудобно за децата да пијат млеко. Карактеристика : производот е изработен од висококвалитетен полиестерски материјал, нетоксичен, без мирис, сето тоа за здравјето на децата. Ременот е прилагодлив по големина и може да се користи за врзување шишиња со различни големини. Ременот може да се користи за врзување на шишето за да биде поудобно за децата да пијат млеко. Играчките што можат да се користат за врзување на децата се закачени на количка за бебиња или детски седишта. Шарениот ремен помага да се привлече вниманието на децата. Спецификација : Материјал : шема На Полиестерски влакна : Робот; Диносаурус; Ајкула;Зебра (По Избор) Ширина : 2,5 см / 1,0 во списокот Со Пакувања : 1 * Држач За Ремени За Чаши Забелешка : вистинската боја на производот може да отстапи од фотографијата поради светлината.Може да има мало отстапување во мерењето на производот.

Детали

Material:
Polyester fiber
Pattern:
Robot; Dinosaur; Shark;Zebra(Optional)

Избор на клиенти