РАКУТА 1 парчиња Сребрена Нелизгачка Практична За Стегачи За Стегање Кабел За Стегање Мултифункционален Секач Изолиран Професионален Челик Алатка За Употреба Дом
Свеж

РАКУТА 1 парчиња Сребрена Нелизгачка Практична За Стегачи За Стегање Кабел За Стегање Мултифункционален Секач Изолиран Професионален

DEN 878.40

Достапно.

Нерѓосувачки Челик. ПАРЧЕНЦА КЛЕШТИ постави краеви Изработени од нерѓосувачки челик, и ' рѓа доказ. КАБЕЛ ПАРЧЕНЦА ножици материјал од нерѓосувачки челик, сечило, лесен за сечење. Жица СТРИПТИЗЕТИ електрични користи материјали : изработени од, совршени перформанси, висока цврстина,. Нерѓосувачки ЧЕЛИК КАБЕЛ машина користи Изработени од нерѓосувачки челик материјал, и ' рѓосувачки. Нерѓосувачки Челик. ПАРЧЕНЦА КЛЕШТИ постави краеви Изработени од нерѓосувачки челик, и ' рѓа доказ. КАБЕЛ ПАРЧЕНЦА ножици материјал од нерѓосувачки челик, сечило, лесен за сечење. Жица СТРИПТИЗЕТИ електрични користи материјали : изработени од, совршени перформанси, висока цврстина,. Нерѓосувачки ЧЕЛИК КАБЕЛ машина користи Изработени од нерѓосувачки челик материјал, и ' рѓосувачки. Ракутепакет Листа 1 х Кабел Секачкарактеристики-дизајн На Безбедносна брава, заклучете ги сечилата по употреба, тој е побезбеден За Алатката за Сечење кабел за складирање.- нерѓосувачки челик материјал, сечилото, лесно за Сечење Жица Стриптизета Машина.- Боја : сребрена жица стриптизета-Материјал : нерѓосувачки челик кабел пилинг-Специјален погоден за сечење жица, електронски нозе, кастрење пластични производи, намалување на мала метална жица, и така натаму жица стегање алатка.- Големина : 18,20Х5, 50Х1, 00см/7, 15х2, 16Х0 Жичани Клешти.-Гумениот штитник против лизгање нуди Безбеден Стриптизер со Повеќе функции за држење.- Ergономски дизајн, лесен и удобен за користење електрична жица стриптизета.Информации за стриптизета алатка За стриптизета За стоки Што Нуди поголема моќност на сечење, лесно може да сече кабел, жица со едната рака.електрични клешти прецизни сечила со оптимизирана форма за чисто и мазно сечење.електричен секач За жици можете да го користите овој секач за кабли за безбедно и прецизно сечење кабли. Кабел Машина гумените рачки за држење ја зголемуваат стабилноста и можат да се заклучат за безбедност кога не се користат.

Детали

Избор на клиенти