ГЛУПАВ Држач За Тоалетна Хартија Кутија За Тоалетно Ткиво Ѕидни Додатоци За Бања Организатор На Хартија За Складирање Хартија Држач За Тоалетна Хартија
Свеж

ГЛУПАВ Држач За Тоалетна Хартија Кутија За Тоалетно Ткиво Ѕидни Додатоци За Бања Организатор На Хартија За Складирање Хартија

DEN 321.60

Достапно.

Екстра долга излезна порта за хартија, нема заглавување хартија што треба да се извади. Количината на преостаната хартија е јасно видлива и навреме се надополнува. Овој организатор на тоалетна хартија може да издржи тешки товари и нема лесно да падне. Нема инсталација за дупчење, нема оштетување на ѕидот, прекрасен изглед. Едноставно и стилски, може да се совпадне со различни стилови на внатрешна декорација. Екстра долга излезна порта за хартија, нема заглавување хартија што треба да се извади. Количината на преостаната хартија е јасно видлива и навреме се надополнува. Овој организатор на тоалетна хартија може да издржи тешки товари и нема лесно да падне. Нема инсталација за дупчење, нема оштетување на ѕидот, прекрасен изглед. Едноставно и стилски, може да се совпадне со различни стилови на внатрешна декорација. Име на GOOFFYName : држач за хартиена крпа боја како што е прикажано количина : 1кробуст и практичен, со долг работен век.

Детали

Избор на клиенти