ДРЖАЧ За Ролна За Тоалетна Хартија WLMYH, Цилиндар За Тоалетна Хартија Монтиран На Ѕид Во Европски Стил Ретро Месинг Држач За Ролна Инсталација / Месинг/19X9Cm
Свеж

ДРЖАЧ За Ролна За Тоалетна Хартија WLMYH, Цилиндар За Тоалетна Хартија Монтиран На Ѕид Во Европски Стил Ретро Месинг Држач За

DEN 222.40

Достапно.

Полици За Складирање, Лавици За Корпи, Шини За Крпи, Аголни Полици, Држач За Туш Кабини, Лебдечка Решетка. Материјал : Месинг (И Еколошки Материјал, И-Корозија, Гребење-И Отпорни На Абење, Без Исчезнување). Карактеристики : Врежана Основа, Стабилна и Издржлива, Дизајн На Корпа, Мултифункционално Складирање, Дебел Материјал, Капацитет на Плажи до 10 Кг. Метод На Инсталација : Инсталација На Удирање (Комплетна Галантерија, Лесна Инсталација), Погодна За : Ролна Хартија. Големина (Должина Х Висина) : 19х9см (Види Табела Со Големини За Детали). Полици За Складирање, Лавици За Корпи, Шини За Крпи, Аголни Полици, Држач За Туш Кабини, Лебдечка Решетка. Материјал : Месинг (И Еколошки Материјал, И-Корозија, Гребење-И Отпорни На Абење, Без Исчезнување). Карактеристики : Врежана Основа, Стабилна и Издржлива, Дизајн На Корпа, Мултифункционално Складирање, Дебел Материјал, Капацитет на Плажи до 10 Кг. Метод На Инсталација : Инсталација На Удирање (Комплетна Галантерија, Лесна Инсталација), Погодна За : Ролна Хартија. Големина (Должина Х Висина) : 19х9см (Види Табела Со Големини За Детали). Карактеристикип Тип На Производ : Решетка, Решетка За Крпи, Решетка За Козметика, Решетка За Кујна Итн.Применлива Сцена : Бања, Соба за Складирање, Дневна Соба,Градинка, Кујна, Многу Погодна за Складирање Во Аголот на Бањата.Лесен За Инсталирање На Кој Било Ѕид, Вклучително и Хардвер.Користете Полици за Чување Шампони, Производи за Чистење, Производи За Кожа, Козметика, Саксии Итн.Брза : Се Препорачува Да ја Исчистите Површината Со Обична Вода или Благ Детергент за Да Го Направите Изгледот Посветленне Користете Растворувачи и Корозивни Материи За Да Избегнете Оштетување на Површината на Производот.Забелешка : Како Ефект На Стареење, Бојата На Објектот Може Да биде Малку Поинаква од Сликата.Ве молиме Дозволете грешка од 1-3 см Поради Рачно Мерење.Овој Пакет Го Содржи Само Овој Производ и Не Содржи Декоративни Елементи Поврзани со Фотографијата.Ако Имате Било Какви Прашања, Ве Молиме Контактирајте Со Нас. Нашата Професионална Услуга за Клиенти ќе Биде Достапна 24 Часа На Ден.Поради Природата на Меѓународниот Превоз, Пакувањето е и Има Вазни. Ако Ви Препорачуваме, Можете Да Изберете Да Се Одржи Уредно.

Детали

Избор на клиенти