ДОИТОЛ Држач За Ткиво За Бања Држач За Тоалетна Хартија Држач За Бакарна Завршна Хартија Ролна За Домови Хотели Апартмани Кондос Складирање На Кутија За Ткиво
Свеж

ДОИТОЛ Држач За Ткиво За Бања Држач За Тоалетна Хартија Држач За Бакарна Завршна Хартија Ролна За Домови Хотели Апартмани Кондос

DEN 433.12

Достапно.

Држачот за ткиво е изработен од врвен материјал кој е фина изработка, убав и издржлив. Лесен за инсталирање на ѕидот, доаѓа со хардвер за монтирање. Дизајнот за заштеда на простор совршено се вклопува во мали простории за бања и простории во прав; за домови, станови и станови. Сатен заврши луксуз на речиси секој декор стил. Сатен заврши луксуз на речиси секој декор стил. Држачот за ткиво е изработен од врвен материјал кој е фина изработка, убав и издржлив. Лесен за инсталирање на ѕидот, доаѓа со хардвер за монтирање. Дизајнот за заштеда на простор совршено се вклопува во мали простории за бања и простории во прав; за домови, станови и станови. Сатен заврши луксуз на речиси секој декор стил. Сатен заврши луксуз на речиси секој декор стил. ДОИТОЛ Држач За Ткиво За Бања Држач За Тоалетна Хартија Држач За Бакарна Завршна Хартија Ролна За Домови Хотели Апартмани Кондос (Сребрена) Кутија За Ткиво Складиран Опис Ова Е држач за тоалетна хартија изработен од бакар со сјајна полирана завршница за издржливост, издржување на дневна ' рѓа, корозија и оцрнување. Лесен за инсталирање на ѕидот, доаѓа со хардвер за монтирање. Дизајнот за заштеда на простор совршено се вклопува во мали простории за бања и простории во прав; за домови, станови и станови.Карактеристика-Боја : како што е прикажано-Материјал : Бакар-Големина : 14 х 9 х 4см-Изработен од бакар со сјајна полирана завршница за издржливост, издржување на дневна ' рѓа, корозија и оцрнување.- Сатенскиот финиш луксуз на речиси секој стил д-Лесен за инсталирање на ѕидот, доаѓа со монтажа хардвер - дизајн за заштеда на Простор совршено се вклопува во мали простори за бања и простории во прав; за домови, станови и станови. Пакет Вклучувајќи 1 x држач за тоалетна хартија.

Детали

Избор на клиенти