1pcs 10 Инчен Cctv Монитор + 1pcs 2mp HD CCTV Камера + 1PCS 4CH HD CCTV DVR
Свеж

1pcs 10 Инчен Cctv Монитор + 1pcs 2mp HD CCTV Камера + 1PCS 4CH HD CCTV DVR

DEN 2543.52

Достапно.

10.1 инчен Мал Пренослив Лаптоп Компјутерски Монитор со HDMI VGA Порта; Малина Pi Дисплеј Екран Монитор; CCTV Монитор HD 1024x600 со Двојни Звучници, MP5 USB Порта, Далечински(10 Инчен) Игри Монитор. 4 CH 5 MP Lite 5-во-1 HD Аналогни ХИБРИДНИ DVR Малина Pi Екранот Монитор; CCTV Монитор HD 1024x600 Со Двојна Звучници, MP5 USB Порта, Далечински(10 Инчен) Игри Монитор. 4 CH 5 MP Lite 5-во-1 HD Аналоген ХИБРИД DVR&NVR Поддржува ДО 5 MP IP Камера+5 MP AHD/TVI / CVI Камера И 960h Аналогна Камера Самостојна DVR CCTV Безбедносен Систем За Надзор Видео Рекордер (Без HDD). Eversecu 1080p 2.0 MP HD Cmos Сензор AHD/TVI/CVI/960h Куршум Аналогна Камера, 2mp Целосна HD Водоотпорен ВИДЕО НАДЗОР Безбедносна Камера За Надворешен Надзор (3.6 mm Објектив, Метал, Бела). 1pcs 10 Инчен CCTV Монитор + 1pcs 2mp HD CCTV Камера + 1 PCS 4 CH HD CCTV DVR.

Детали

Избор на клиенти