Осг 1725401 - Допрете Приклучок 1-8 Оксид 3 Флт
Свеж

Осг 1725401 - Допрете Приклучок 1-8 Оксид 3 Флт

DEN 1342.40

Достапно.

Точка : Спирала Точка Допрете. Големина На Конец : 1 " -8. Нишка Стандард : УНЦ. Допрете Материјал : ХСС-Е.Допрете Заврши : Црн Оксид. Спецификација : Точка : Спирална Точка Допрете Големина На Конец : 1"-8 Стандард За Навој : UNC Допрете Материјал : HSS-E Допрете Заврши : Црна Оксидна Должина На Конецот : 1 1/2 Во Вкупна Должина : 5 3/32 во 75% Големина На Вежба за Навој : 22,25 Мм Ограничување На Конецот : H4 Насока На Конецот : Десна Рака Број На Флејти : 3 Примарна Апликација На Материјал : Нерѓосувачки Челик, Челик 55% Големина На Вежба За Навој : 29/32 во 65% Големина На Вежба За навој : 57/64 Во Течноста За Ладење : НЕ-ТЕЧНОСТ ЗА Ладење преку големина НА Дупчалка : 0,8701 Инчи, 0,8782 Инчи, 0,8863 Инчи, 0,8945 инчи, 0,9026 во продолжен врат : Да Систем За мерење : Фракционо Инчен Примарен Материјал Апликација Изо Код : М, Серија П1 : 300 Диа На Стеблото. : 25/64 Во Должина На Стеблото : 3 Во Тип На Стебло - Обработка : Права Спирална Насока : Неутрална Квадратна Големина : 0,6 Во Стандарди : АНСИ Допрете Шамфер : Приклучок Допрете Групирање : Индивидуална Големина На Конецот : 1"-8 Нишки По Инч : 8 Ограничување На Конецот / Класа На Вклопување : H4 Предупредување : Жителите На Калифорнија : овој производ и/или пакување може да ве изложат на хемикалии, вклучително И Стирен, кој е познат на Државата Калифорнија да предизвика рак и вродени дефекти Или Друга Репродуктивна Штета.

Детали

Избор на клиенти