Адидас Оригинали Оригинали Национални 3-Ленти Ранец, Ади Камо, Една Големина
Свеж

Адидас Оригинали Оригинали Национални 3-Ленти Ранец, Ади Камо, Една Големина

DEN 3.33

Достапно.

Везени трифолија преглед логото напред. 3-ленти апликација на предниот џеб. Главна преграда со Патент со Лаптоп и таблет с. Внатрешен мрежен џеб со Патент. Обложен заден панел и ремени за рамо за удобност. Везено лого на трифолија и иконски 3-ленти б.

Детали

Избор на клиенти