Брабантија Тоалет Ролна Диспензерот-Црна
Свеж

Брабантија Тоалет Ролна Диспензерот-Црна

DEN 1.00

Достапно.

Погоден за монтирање на ѕид со испорачана заграда. Лесна и брза замена на ролни за тоалет. Доволно простор за три резервни тоалетни ролни. Материјали отпорни на корозија. 10 годишна гаранција. Информации за производот најмалата просторија е местото каде што новите додатоци имаат најголемо влијание. Затоа одвојте време со стил со овој минималистички Диспензер за Тоалетни Ролни од Профилот Брабантија изработен од висококвалитетен нерѓосувачки челик. Закачете го на ѕидот со испорачаниот ѕиден држач или ставете го на подот за да ви бидат при рака до 3 резервни ролни. Придобивки и Карактеристики Никогаш не снема тоалетна хартија - соба за 3 резервни ролни. Лесен, лесен непромислен дизајн одговара на сите редовни големини на ролни. Хигиенски-отстранлив пластичен внатрешен држач. Флексибилно поставување-закачете го на ѕидот или ставете го на подот. Без лизгање, без гребење-мека нелизгачка основа. Лесно чистење на ѕидот и подот-диспензерот може да се извади од ѕидниот држач. Идеален за влажни подрачја-изработени од материјали отпорни на корозија. Практична држач за виси-ѕид, вклучени се упатства за монтирање и материјали за фиксирање. Без проблеми употреба - 10 годишна гаранција и услуга. Планета пријателски-Лулка-До-Лулка® Сертифициран, бронзено ниво. Спецификации SKU 483462 EAN 8710755483462 безбедна Машина За Миење Садови Без гаранција Брабантија 10 Години Направени во : Кина, врз Основа На стандардите И вредностите На Брабантија Тежина 0,5 Кг Димензии Висина : 38,3 См Должина : 15,5 см Ширина : 14,0 см.

Детали

Избор на клиенти