Дидуикалор Француски Совет Притиснете На Ноктите Средно, Квадратна Златна Ѕвезда Со Бел Врв Лажни Нокти, Сјаен Лепак На Ноктите Целосна Покривка Стап На Ноктите Ла
Свеж

Дидуикалор Француски Совет Притиснете На Ноктите Средно, Квадратна Златна Ѕвезда Со Бел Врв Лажни Нокти, Сјаен Лепак На Ноктите

DEN 143.84

Достапно.

●Безбеден и цврст материјал+ дидуикалор Лажни нокти изработени од висококвалитетен еколошки материјал, добра флексибилност, не е лесен за кршење, не избледува и водоотпорен, совршена алтернатива на лакот за нокти. уште повеќе е нетоксично за вашето тело или ноктите. ●Различни Големини€12 Големини за да изберете, сигурно ќе ја пронајдете вашата совршена големина.Носете го овој лепак на ноктите кратко,одете на одмор со пријателите,прошетајте на плажа во лето.Симпатични нокти,исто така,лесно одат со накит,сандали,потпетици, фустан, Маица. ®Широко користени акрилни нокти импресионираат навистина погодни за танцови забави, викенд патувања, свадби, забави, Божиќ, Ноќта на Вештерките, ќе добиете голема благодарност за ова. ●Совршен Подарок●Притиснете на француски лажни нокти е совршен подарок за девојка, сопруга, пријатели и роднини. Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не, ние ќе одговориме на вашите информации на време. €Бренд Ветување●Ако поради некоја причина, не сте задоволни со вашето купување,слободно контактирајте не.Нашиот професионален тим по продажбата ќе ви помогне да ги решите вашите проблеми во рок од 24 часа. Име на предметот : Притиснете На Ноктите Лажни Нокти Сам Дизајн Лепак Лажни Нокти Акрилик Ноктите Уметност Декорацијакако Да Се Користи : 1. Исечете ги и исчистете ги страните и областа на кутикулата за точно вклопување.2. Изберете ја вистинската големина на лажни нокти за секој прст.3. Нанесете го нашиот лепак или желе гел на вашите нокти.4. Стави на лажни нокти.5. Притиснете ги 10 секунди, Завршени.Како Да Се Отстрани : 1. Потопете ги ноктите во топла вода и нежно излупете ги претходно залепените нокти од страна по неколку минути.2. Отстранете ја налепницата за лепак и чувајте го лажниот врв на ноктите за следната употреба.Забелешка : 1.Ве молиме, не чувајте ги акрилните нокти во вода долго време, тоа ќе ги натера ноктите лесно да паднат.2.Ве молиме избегнувајте продолжен контакт со топла вода и сапун за да го продолжите работниот век.3.Чувајте подалеку од вода во рок од 1 час по нанесувањето лажни нокти.4.Можете да користите други додатоци за украсување на вашите лажни нокти за да го создадете вашиот омилен стил.

Детали

Избор на клиенти