Вестил АЛХ-2420-4СФЛ Алуминиум Лајт Лифт, 400 фунти. Капацитет, Пумпа За Стапала, Опсег На Висина 6-1/8-54-1/8, Севкупно 27-3/16 Ширина x 29-9/16 Должина x 68-7/8 Висина, Платформа 24x 20
Свеж

Вестил АЛХ-2420-4СФЛ Алуминиум Лајт Лифт, 400 фунти. Капацитет, Пумпа За Стапала, Опсег На Висина 6-1/8-54-1/8, Севкупно 27-3/16

DEN 3775.36

Достапно.

Алуминиумската конструкција обезбедува долготрајна солидна употреба. Лесен за ракување системот за подигнување ги прави производите за подигнување до simpleономски височини едноставни. Дизајн на четири тркала погодно се тркала кога е натоварен. Два ролки на рачката обезбедуваат лесно вчитување на единицата во камиони за испорака. АЛХ-2420-4СФЛ Лифтот Лајт Товар Е идеален за подигнување и транспорт на товари од камиони за испорака до пристаништа или употреба до системи за складирање на залихи. Единицата е лесна за ракување со ножна пумпа и алуминиумска конструкција. Единицата непречено се тркала на поли-на-поли задните тркала и полу-челичните предни тркала. Се наоѓа на рачката се два ролки за да се олесни вчитувањето во камиони за испорака.

Детали

Избор на клиенти