MUSETEX 8 ПАРЧИЊА Rgb Fans Atx Средна Кула Случај со 2 € USB 3.0, Компјутер Компјутер Игри Случај Со Далечински Управувач, Калено Стакло Систем За Ладење/Проток На Воздух/Кабел З
Свеж

MUSETEX 8 ПАРЧИЊА Rgb Fans Atx Средна Кула Случај со 2 € USB 3.0, Компјутер Компјутер Игри Случај Со Далечински Управувач, Калено

DEN 0.67

Достапно.

●Силна Експанзија●Ова Куќиште ЗА СРЕДНА Кула АТХ поддржува матични плочи до АТКС, Микро-АТКС, мини-ИТКС. Оваа шасија може да реши најмногу 8 вентилатори, 8 претходно инсталирани вентилатори : 4 вентилатори на предниот панел, 2 на горниот дел и 2 на задниот дел, што може да обезбеди одличен систем за ладење на воздухот. ●Гласовна Контрола●Куќиштето За Компјутер За Игри Може да ја избере светлината според далечинскиот управувач и гласот, ефектите на осветлување ќе се променат со музиката. ●2 Калено Стакло●2*4мм дебелина проѕирно Калено Стакло НА Шасијата НА СРЕДНАТА Кула АТХ може да ги заштити додатоците и да обезбеди одлична атмосфера за игри. ●12 Режим На Осветлување ● Можеме да го контролираме РЕЖИМОТ RGB, режимот на блиц, статичкиот режим, режимот на циклус, режимот на осветлување со една боја преку I/O панел. Преку далечинскиот управувач, изберете го соодветниот гласовен режим, ефектот на светлината ќе варира со брзината на музиката. ●I/O Панел 2 x USB3. 0 Порта, 2 x USB2. 0 Порта, 1 x HD Аудио, RGB Копче, Моќ/Ресетирање НА ГОРНИОТ I/O панел.

Детали

Избор на клиенти