Убава Колибри Бизнис Име Случај Смешни Кредитна ЛИЧНА Карта Џеб Носителот За Мажи Жени
Свеж

Убава Колибри Бизнис Име Случај Смешни Кредитна ЛИЧНА Карта Џеб Носителот За Мажи Жени

DEN 3.00

Достапно.

●Големина●овој држач за лична карта за деловно име има само една големина, големината на држачот е 3,7*2,2 инчи и е дизајниран да биде лесен и лесен за лизгање во џеб. ①Материјалот●металната футрола за визит-картичка е изработена од висококвалитетна полирана алуминиумска легура,овој држач за визит-картички е против избледување, цврста конструкција и удобен мазен допир. Затворачот е доволно цврст за да не се отвори во вашиот џеб. ●Тенок И Лесен ● дебелината на овој држач за џебни визит-картички е само 0,3 инчи, текстурата е лесна и тенка, лесна за носење, лесно може да се стави во вашиот џеб, паричник, чанта, актовка итн. ●Најдобар Подарок●држачот за џебни картички не само што може да складира визит-картички, туку и да држиd карти, кредитни картички, дебитни картички, возачки дозволи итн. Држачот за метална картичка може да се користи и како прекрасен подарок за семејството, пријателите, колегите, клиентите. ①Нега и Услуга Се препорачува редовно чистење на смешниот држач за визит-картичка. Ако имате какви било прашања во врска со нашата футрола за деловна лична карта, слободно договорете не преку е-пошта и ние ќе одговориме на вашите прашања што е можно поскоро. Тенок држач за кредитна лична карта за деловно име, отпечатен со смешни обрасци на кутијата за џебни картички.

Детали

Избор на клиенти