Sawgmore Бежичен Вода Конец За Заби, Преносни Вода За Чистење На Забите Зема со 4 САМ Режими За Чистење 4 Авион Совети, USB ПОЛНЕЊЕ IPX7 Водоотпорен Стоматолошки Орален Наво?
Свеж

Sawgmore Бежичен Вода Конец За Заби, Преносни Вода За Чистење На Забите Зема со 4 САМ Режими За Чистење 4 Авион Совети, USB

DEN 2.33

Достапно.

1 х Кабел За Полнење. 3 Различни Совети & 360° Ротирачка Млазница. +4 Режим На Чистење И Функција За Меморија+овој забен конец за вода поседува 4 режими за чистење.`+Професионална Стоматолошка Здравствена Заштита●sawgmore professional plosser има 1400 пати/минутен пулс на вода под висок притисок и 30-90 psi притисок на водата, што може ефикасно да ги отстрани остатоците од храна помеѓу забите, да ги масира непцата и да ги исчисти забите. Без разлика дали имате заболување на непцата или носите ортодонтски апарат или имате протези, импланти, мостови или круни, конецот за вода Од Пилевина Може да ви помогне целосно да ги исчистите забите и оралот, правејќи ја вашата насмевка самоуверена. Забен конец за вода дизајниран со ergономска крива, рачка што не се лизга и водоотпорна заштита IPX7, без грижа за употреба во бањата. Нема проблеми со често полнење. Како што сите знаеме, традиционалниот начин за миење заби е само чистење на површината, но не може да ја исчисти скриената страна и јазот на забите. САМОСТОЈНО-можете да го прилагодите саканиот притисок. Сепак, обично забниот камен го оштетува вашето орално здравје. ●Лесен и Пренослив●лесниот дизајн на резервоарот за вода од 220 мл и долгото траење на батеријата го прават конецот за вода пренослив.

Детали

Water tank content:
220ml

Избор на клиенти