Малар Ајурведски Бринграј Масло За Коса | 100 Мл
Свеж

Малар Ајурведски Бринграј Масло За Коса | 100 Мл

DEN 862.40

Достапно.

Бринграј е корисен за посилно држење на коренот на вашата коса. Тоа и помага на вашата коса да остане здрава. Маслото продира длабоко во скалпот и се храни од неговите корени. Малар Ајурведско Масло За Коса Бринграј 100 Мл Бринграј е корисно за посилно држење на коренот на вашата коса. Бринграј во суштина Е Масло за коса Од Ајурведа. Природен регенератор за буен раст на косата кој длабоко ја храни.

Детали

Избор на клиенти