200 парчиња Индивидуални Кеси За Колачиња Самолепливи Кеси За Колачиња Со Целофан За Цвеќе САМОСТОЈНИ Проѕирни Пластични Кеси за Пекарски Бисквити Бонбони чоколад?
Свеж

200 парчиња Индивидуални Кеси За Колачиња Самолепливи Кеси За Колачиња Со Целофан За Цвеќе САМОСТОЈНИ Проѕирни Пластични Кеси

DEN 0.33

Достапно.

?Симпатичната Мала Самолеплива Торба за Лекување ви овозможува да го блокирате патот и да спакувате мали задоволства како колачиња и колачиња од чоколадо, совршени за пакување пекари. Дајте им ја највкусната храна на вашите најблиски!. ?Цреша Цвет И Гарденија Дизајни : иновативниот дизајн на моделот ќе ги направи вашите гости повеќе апетит за храната внатре. Не само што проѕирниот дизајн прави одлична работа во покажувањето на живописните бои на вашата храна, туку исто така ви помага брзо да видите што има внатре. ?Лесен За Употреба : Самозапечатувачки целофански кеси за подароци со самолепливи ленти, без свиткување, лесни за употреба. Кеси за пециво за да ја одржите вашата храна свежа и чиста. ?Пластика за храна : Вреќи За Лекување Што Може Повторно Да се Затвораат е изработена ОД ХРАНА-ОДДЕЛЕНИЕ ОПП, која е еколошка, нема необичен мирис, безопасен за здравјето на луѓето. Не грижете се за храна како колачиња, чоколадо, итн. оди лошо поради несоодветно складирање. ?Широко Применливо : Самостојни Пластични Индивидуални Кеси за Бонбони се совршени за колачиња, десерти, бонбони, чоколади и многу повеќе. Тие се исто така задолжителни за роденденот на вашето дете, тушот за бебиња, свадбата, услугите за забави, домот и кујната!.

Детали

Избор на клиенти