Tylulikaty 2 Парчиња Spud Ratchet Сет, 3/4 инчен x 7/8 Инчен Двојна Штекер Spud Ratchet, 2/3Inch x 3/4 Инчен Метрички Spud Крцкалка Скеле Клуч,Скеле Spud Клуч
Свеж

Tylulikaty 2 Парчиња Spud Ratchet Сет, 3/4 инчен x 7/8 Инчен Двојна Штекер Spud Ratchet, 2/3Inch x 3/4 Инчен Метрички Spud Крцкалка

DEN 1.00

Достапно.

€Големина : директно скеле крцкалка Содржи две : 2/3"-3/4"И 3/4"-7/8" Должина : 12,5 Инчи. Тежина 1лб. ①Материјал е Изработен од термички обработен хром ванадиум челик, црн фосфатен финиш отпорен на Корозија. ●Шестоаголен клуч со двојна големина со механизам за крцкање, идеален за скелиња и конструкција,Прицврстувачи за Затегнување и олабавување што се користат при изградба на скелиња или поставување. ●Лесен За Употреба : Крцкање,метрички двојни отвори на главата и заострен крај за да се редат дупки за завртки дизајн за да работи со завртки брзо и лесно. ●12 точки двојно завршени приклучоци со 32 механизам за реверзибилна крцкалка за заби. се одликува со претходно дупчена дупка за да ја врзува алатката додека работи на висина. Таа е идеална за скеле, градежништво, гаража, работилница, столарија, авто, ДОМА и ГРАДИНА САМ. Исто така, се одликува со заострен крај за да се редат дупки за завртки што му овозможува брзо и лесно да работи со завртки.

Детали

Избор на клиенти