Шампон За Зајакнување на гулаб и Регенератор За Оштетена Коса Интензивна Поправка Шампон За Сува Коса И Длабок Регенератор Од Мули Со Кератински Активи 12 мл, 1 Брои
Свеж

Шампон За Зајакнување на гулаб и Регенератор За Оштетена Коса Интензивна Поправка Шампон За Сува Коса И Длабок Регенератор Од

DEN 1.00

Достапно.

Формулирани со Активни За Поправка На Кератин, Раствори За Хранливи Гулаби Интензивна Поправка Шампон За Сува Коса И регенератор поправете ги знаците на оштетување на површината на косата и, со континуирана употреба, навлезете во влакната на косата за постепено да ја храните, правејќи ја косата посилна против кршење, убава и видливо поздрава со секое миење. Знаеме дека негата на косата треба да оди подалеку од отстранување на надворешните знаци на оштетување, поради што овој шампон за сува коса од гулаб и длабок регенератор се формулирани за да ја негуваат и да помогнат во обновувањето на косата и внатре. Тоа е регенератор кој ве остава со видливо помазна и податлива коса.

Детали

Избор на клиенти