ЕПАРТС Пар На Возачот Патнички Фарови Собранието Фарови Компатибилен Со 2006-2011 Хонда Граѓански 4dr 4 Врата / Седан
Свеж

ЕПАРТС Пар На Возачот Патнички Фарови Собранието Фарови Компатибилен Со 2006-2011 Хонда Граѓански 4dr 4 Врата / Седан

DEN 2.33

Достапно.

?①Компатибилен со 2006-2011 Хонда Граѓански 4 DR/Седан Само **Не Е Компатибилен Со 2-Врата Купе Модели**. ?●Пакетот Вклучува Дека оваа ставка доаѓа во еден пар Ќе Се Вклучени Левата Страна (Страна На Возачот) И Десната Страна (Совозач Страна). ?① Материјал е Направен Со Висококвалитетна И Издржлива Пластика. ?●Инсталација●Директна Завртка За Замена За Вашите Оригинални Фарови Без Жици Или Која било Друга Потребна Модификација **Ставката Не Вклучува Светилки, Не Е Вклучен Водич За Инсталација, Се Препорачува Професионална Инсталација**. ?€Обезбедување На Квалитет●30-Дена Гаранција За Враќање На Парите.

Детали

Избор на клиенти