Networx Keystone Џек Површина Планината Кутии
Свеж

Networx Keystone Џек Површина Планината Кутии

DEN 0.67

Достапно.

Боја : Бела. Две Пристаниште Површина Планината Кутија. Компатибилен Со Мрежни Клучни Приклучоци. Рохс Во Согласност. УЛ Наведени. Кутиите за Површинска Монтажа networx (tm) нудат одлично решение за речиси секаков вид гласовна или инсталација на податоци. Чувајте ги вашите податоци и гласовни приклучоци заштитени со Користење На Кутија За Монтирање На Површината На Мрежата(тм). Достапно во 2 Бои (Слонова Коска, Бела) Кутиите за Површинска Монтажа на Мрежата(тм) нудат модуларно решение и може да се користат заедно со Кој Било Приклучок За Клучеви На Мрежата(тм).

Детали

Избор на клиенти