Носач за миленичиња, Носач За Мачки, Носач За Кучиња, Носач За Кучиња За Средни Кучиња, графити уметност мермерна Шема
Свеж

Носач за миленичиња, Носач За Мачки, Носач За Кучиња, Носач За Кучиња За Средни Кучиња, графити уметност мермерна Шема

DEN 2.33

Достапно.

● Големина На Носач за миленичиња : 43х26х30 см/17х10х11, 8 инчи. ● Материјал За Носач на мачки : Носачот На Кучиња е Изработен ОД 900д Оксфордска Ткаенина, Најлонски Материјал за Мрежи. Удобно И Издржливо. ● Удобна Пренослива Торба За Миленичиња Што Се Преклопува : Погодна за Патување, Кампување И Така Натаму. Обезбедете Му На Вашето Домашно Милениче Луксузно Место за Одмор. Тоа е Совршен Подарок за Пријателите и Роднините. € Чувство На Искуство : Материјалот е Сигурен и Издржлив. Висококвалитетни Материјали и Извонредна Изработка. Доволно За Задоволување На Дневните Потреби. Откако Ќе Го Добиете Производот, Доколку Имате Какви било Прашања, Можете Директно Да Ме Контактирате, а јас Ќе Ви Одговорам во рок од 24 Часа и Ќе Ви Го Решам Проблемот. ● Нашите производи поддржуваат прилагодено. Можете да ја замените шемата на производот со која било шема што ја сакате. Само треба да ни дадете слики. ● Прилагодените производи се добар избор дали се користат или се даваат на роднини и пријатели. Бидејќи ова може да ја одрази вашата уникатност и внимателност. Вашите роднини и пријатели ќе ја почувствуваат вашата љубов и пријателство. ● Рачно Мерење, Ве Молиме Дозволете Мала Грешка во Големината. ● Боите Може Да Постојат Мала Разлика поради Различни Екрани.

Детали

Избор на клиенти