Хазба 16 парчиња Пцовки Картички За Афирмација Со Подарок За Налепници - Мојата Мала Торба Со Пцовки Картички За Афирмација За Жени-Смешни Картички За Афирмација Пц?
Свеж

Хазба 16 парчиња Пцовки Картички За Афирмација Со Подарок За Налепници - Мојата Мала Торба Со Пцовки Картички За Афирмација

DEN 2.00

Достапно.

ЗГОЛЕМЕТЕ ЈА САМОДОВЕРБАТА - мојата мала торба со пцовки картички за афирмација може да се користи за да помогне во промовирање на позитивно размислување и зголемување на нивото на доверба. Пцујат картички за афирмација за жени, исто така, помагаат при решавање проблеми, контролирање на импулсите и регулирање на емоциите. СОВРШЕН ПОДАРОК - можете да добиете смешни картички за афирмација заколнати како подароци или да додадете на вашиот подарок за да ги охрабрите најблиските. Ова е одличен начин да добиете комплименти! Пцуењето картички за афирмација за жени може да им помогне на вашите пријатели, семејство и секој околу вас да биде мотивиран и самодоверба. ЗАБАВУВАЈТЕ СЕ-Без разлика дали се чувствувате под стрес, преоптоварени или едноставно ви треба добро смеењеовие смешни картички за афирмација за жени сигурно ќе ви донесат насмевка на лицето. Користете смешни мотивациони картички самостојно или со пријателите и уживајте во забавата. ЛЕСНО ЗА НОСЕЊЕ-Мојата мала торба со пцовки афирмации е лесна за носење додека патувате или други активности. Пцовките картички за афирмација за жени доаѓаат во торба за складирање платно со врвки што лесно може да се вклопи во џеб или чанта. КВАЛИТЕТОТ И ПАКЕТОТ СОДРЖИ-Пакетот вклучува 16 пцовки торба со афирмации и платнена торба. Картички за афирмација за жени пцуењето е направено од густа издржлива хартија и нема лесно да се кине. Торба За Складирање Платно Со Врвки.

Детали

Избор на клиенти