Комплет за шрафцигер 23IN1 компатибилен За Nintendo Switch, PS5, Xbox One, JoyCon, Со Y00 И Torx T6 T8 T10 шрафцигер игра малку за Switch Lite, PS4, NES, GBA, Xbox контролер комплет за поправка
Свеж

Комплет за шрафцигер 23IN1 компатибилен За Nintendo Switch, PS5, Xbox One, JoyCon, Со Y00 И Torx T6 T8 T10 шрафцигер игра малку

DEN 159.84

Достапно.

Можете да користите соодветен бит за да ги одвртите завртките на контролорот на играта, да ја извадите школката на рачката, да ја исчистите внатрешната прашина, да ги замените компонентите, за да можете да продолжите да уживате во забавата на играта. Магнетизаторот содржи вкрстено магнетно поле за магнетизирање на врвот на битот за привлекување завртки и мали делови. ●Висококвалитетен и издржлив ● битот за шрафцигер е изработен Од Челик С2.

Детали

Избор на клиенти