Брич 1.4 Во Согласност Стипса Чаша Буквар База, Јасно
Свеж

Брич 1.4 Во Согласност Стипса Чаша Буквар База, Јасно

DEN 1.33

Достапно.

SH253443 Карактеристики : - атомизација од Прва стапка, со ефикасност на пренос еднаква или подобра од HVLP. - Усогласената технологија е способна да атомизира материјали со повисок вискозитет и нуди повисоки стапки на производство во споредба со HVLP. - Handономска рачка за пиштол, лесно и ниско повлекување на чкрапалото за крајна удобност на сликарот. - Пиштол За Прскање Во Согласност со брич со Млазница од 1,4 мм. Димензии : Вкупна Висина-Врвот До Дното : -6 Инчи. Вкупна Ширина-Од Страна На Страна : -6 Инчи. Вкупна Длабочина-Напред Кон Назад : -9 Инчи. Вкупна Тежина На Производот : -2,29 Фунти.

Детали

Избор на клиенти