Форум Новини Лице Дизајни-Тигар
Свеж

Форум Новини Лице Дизајни-Тигар

DEN 122.72

Достапно.

Изработени со издржливи материјали. Произведено Во Кина. Една големина одговара на повеќето возрасни и деца 14+. ДИЗАЈН НА ЛИЦЕ-ТИГАР. Маските на Новитетите на форумот имаат прекрасни, живописни ткаенини во боја исечени со извонредни апликации и монистра, со допири на пердуви, лента и чипка. Повеќето доаѓаат со нашата патентирана лента за превртување за лесно носење. Новините на форумот се лидер во индустријата за ноќта на вештерките, како и бизнисот со шега, трик, магија и новини за подароци повеќе од 30 години. Ние сме производители, увозници и дистрибутери на над 8.000 предмети, почнувајќи од бебешки костими до возрасни и плус-големини. Костимите на форумот обезбедуваат различни избори за секоја возраст. Побарајте Новини на Форумот за сите ваши материјали За ноќта на Вештерките, луау, Божиќ, Марди Грас и денот На Свети Патрик. Од смешно до застрашувачко, форумот го има сето тоа!.

Детали

Избор на клиенти