н / А ТИП-Ц УСБ 3.1 Ссд Пренослива Флеш Меморија 4ТБ Ссд Хард Диск Пренослив Ссд Надворешен Ссд Хард Диск ЗА Лаптоп Десктоп
Свеж

н / А ТИП-Ц УСБ 3.1 Ссд Пренослива Флеш Меморија 4ТБ Ссд Хард Диск Пренослив Ссд Надворешен Ссд Хард Диск ЗА Лаптоп Десктоп

DEN 3232.48

Достапно.

Високата брзина на пренос е погодна за апликации со големи количини на податоци и брз пренос на датотеки. Брзината на читање е висока до 30 MB/s, а брзината на пишување е висока до 37 MB/s.Чувајте го целиот свет и песни, документи, слики и видеа, кои можат да ги задоволат вашите потреби за работа и студирање. USB-C интерфејс кабел + USB-a До C конектор, директно поврзете го уредот со вашиот мобилен телефон и веднаш пристапете до вашите датотеки. ССД за заштеда на простор е погодна за носење на корисниците. Школка од алуминиумска легура со висока јачина, поради брзата топлинска спроводливост на легурата на алуминиум, површината на производот има повисока телесна температура за време на употребата. Високата брзина на пренос е погодна за апликации со големи количини на податоци и брз пренос на датотеки. Брзината на читање е висока до 30 MB/s, а брзината на пишување е висока до 37 MB/s.Чувајте го целиот свет и песни, документи, слики и видеа, кои можат да ги задоволат вашите потреби за работа и студирање.USB-C интерфејс кабел + USB-a До C конектор, директно поврзете го уредот со вашиот мобилен телефон и веднаш пристапете до вашите датотеки.ССД за заштеда на простор е погодна за носење на корисниците.Школка од алуминиумска легура со висока јачина, поради брзата топлинска спроводливост на легурата на алуминиум, површината на производот има повисока телесна температура за време на употребата.Спецификација : Материјал Алуминиумска Легура Големина На производот 100*29,5*9mmnet тежина 30gcapace : 500 GB / 1 TB / 2 TBUp ДО 30mb/s брзина на читање брзини До 37mb/s Package Вклучуваат : 1*Пренослив хард дискако имате какви било прашања во врска со производот, ве молиме контактирајте ме, ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа и ќе ви дадеме задоволителен одговор.

Детали

Material aluminum alloy:
Product Size 100*29.5*9mm:
Net weight 30g:
Capacity:
500 GB / 1 TB / 2 TB
Up to 30MB/s read speed:
Write speeds up to 37MB/s:
Package Include:
1*Portable hard drive:
If you have any questions about the product, please contact me, we will contact you within 24 hours and give you a satisfactory answer. :

Избор на клиенти