HK - Дел Лаптоп Процесорот Ладење Вентилатор ЗА ADDA AB7905HX-DE3 DC 5V 0.40 Вентилатор на процесорот 6-23-AW15E-010 6-23-AW15E-011
Свеж

HK - Дел Лаптоп Процесорот Ладење Вентилатор ЗА ADDA AB7905HX-DE3 DC 5V 0.40 Вентилатор на процесорот 6-23-AW15E-010 6-23-AW15E-011

DEN 192.00

Достапно.

Тип : Вентилатор За Ладење На Процесорот.Сите артикли се ТЕСТИРААТ ригорозно пред да се испорача. Компатибилност : ЗА AB7905 HX-DE3 DC 5 V 0.40 вентилатор на процесорот 6-23-AW15 E-010 6-23-AW15 E-011. Поврзување со напојување : 4-пински 4-жица. ако имате какви било прашања пред продажба или по продажбата, слободно контактирајте не,со задоволство ќе ви помогнеме. Пакетот Вклучува : Сосема Нов Работен вентилатор ЗА ладење НА ПРОЦЕСОРОТ и термичка маст(БЕСПЛАТНО). Состојба : Њутип : Вентилатор За Ладење На Процесорот Гаранција : 6-месечна ознака : Вклучена Е Бесплатна Термичка маснотијакомпатибилни Модели : ЗА AB7905 HX-DE3 DC 5 V 0,40 Компатибилни Броеви На Делови : 6-23-AW15 E-010 6-23-AW15 E-011 Приклучок За Напојување : 3-пински 3-Жичен Пакет Вклучува : вентилатор за ладење НА ПРОЦЕСОРОТ и термичка маст(бесплатна) Квалитетна Ставка : Сите Артикли Се Тестираат Ригорозно Пред превозот совети : ве молиме проверете ја сликата за Да Бидете Сигурни Дека Нашиот Производ е потполно ист како вашиот пред да понудите.

Детали

Избор на клиенти