Титан Случај За Латепанда 3 Делта
Свеж

Титан Случај За Латепанда 3 Делта

DEN 1.67

Достапно.

Совршена Заштита, изработена од инженерска пластика со Висока јачина. Брз и лесен за составување. Лесен пристап до сите пристаништа и слотови На Латепанда 3 Делта. Вовед Посветен Дизајн, супериорна Текстура случајот Титан користи конфликтна conflетика за комбинирање на функционални размислувања за дизајн со научно-фантастични елементи. Недооценениот избор на боја и технологијата за површинска обработка создаваат еден вид дизајн, рамен, но со неограничен потенцијал. Два Модели, Балансирање На Растегливоста и Интегритетот невидлив дизајн на капакот за брзо ослободување. Комплетен компјутер по прицврстување или отворена платформа за развој на хардвер по брзо расклопување. Совршена Заштита инженерската пластика со Висока јачина ефикасно ги штити внатрешните прецизни електронски компоненти од случајни падови и статички оштетувања во сложена развојна средина. Спецификација Компатибилен Модел : Latte Panda 3 Делта Материјал : ABS+Компјутер Димензии : 130*87*32 мм / 5.12*3.07*1.26 Инчи Тежина : 110гр Превозот Листа титан случај x1 M3 завртки x6.

Детали

Избор на клиенти