Fanteks Eclipse P200A Перформанси, Висок Проток На Воздух Ултра-Фино Мрежа Дизајн, Мини-ITX Кула, 120mm Црна Фанови случај, Црна
Свеж

Fanteks Eclipse P200A Перформанси, Висок Проток На Воздух Ултра-Фино Мрежа Дизајн, Мини-ITX Кула, 120mm Црна Фанови случај,

DEN 1.33

Достапно.

Карактеристики ултра фини Перформанси мрежести предни и странични панели за највисоки перформанси на ладење. Пространа отворена внатрешност поддржува напојување СО АТХ, графички картички со троен слот, поддршка за вертикално монтирање НА ГРАФИЧКИОТ ПРОЦЕСОР (СО PH-CBRS-FL15) и до 240/280mm предни и 240mm странични радијатори. Поддршка за складирање за 2 X 2.5" SSD и до 4 HDD (СО PH-HDDKT_03). Компактна форма-фактор, во рамките на 30-литарски волумен. ЗАТЕМНУВАЊЕТО P200 A е мини-ИТХ ШАСИЈА со висок проток на воздух со Ултра фина Мрежа За Изведба за да донесе највисоки перформанси за ладење. Отворениот ентериер нуди многу простор за стандардни напојувања СО АТКС, Графички Картички со Троен слот и многу опции за радијатор 240/280 во предниот и страничниот дел на шасијата. ЗАТЕМНУВАЊЕТО P200 A ја прави изградбата на моќен, но компактен ITX систем ветре.

Детали

Избор на клиенти