Спалдинг Конвертор Монтажа Заградата
Свеж

Спалдинг Конвертор Монтажа Заградата

DEN 2.33

Достапно.

Монтира постоечки столб до 3,5" круг. Крцкав лифт со шест поставки за висина. Се прилагодува на покривот или рамната површина. Поддржува повеќето Спалдинг И Хафи Спортски станбени табли до 54". Дизајниран за надворешна станбена игра. Се што ви треба е обрач и сон. Овој држач за монтирање на конверторот е прицврстувач што ја поврзува вашата табла со рамка, без разлика дали тоа е столб, покрив или рамна површина. Откако ќе се закачите, користете го системот за подигнување на крцкалка за да ја прилагодите висината.

Детали

Избор на клиенти