Cabilock 1pc Било Која Решетката Надвор Чевли Држи Организаторот Влечки Полица Дома Носителот За Бел Ѕид Бања Челични Чевли Монтирани Слободен Складирање Стигнале Монт
Свеж

Cabilock 1pc Било Која Решетката Надвор Чевли Држи Организаторот Влечки Полица Дома Носителот За Бел Ѕид Бања Челични Чевли

DEN 2.33

Достапно.

ДРЖАЧ ЗА ЧЕВЛИ полицаудар слободен, нема потреба за дупчење или алатки за инсталирање. ДРЖАЧ ЗА ЧУВАЊЕ ЧЕВЛИИзработени од материјал за трајна употреба. ЧЕВЛИ СТОЈАТ ОРГАНИЗАТОР за чување на сите ваши чевли како потпетици, сандали и патики. ДРЖАЧ ЗА ОРГАНИЗАТОР на ЧЕВЛИИзработени од материјал за трајна употреба. ЧЕВЛИ ЅИД ОРГАНИЗАТОРИзработка на вашиот кат чисти и уредни, вашиот гостин ќе биде го цениме. Список на пакети 1 х Карактеристики На решетката за чевли-Материјал : Пп , нерѓосувачки челик-Правејќи го вашиот под чист и уреден, вашиот гостин ќе го цени тоа. - Удар слободен, нема потреба за дупчење или алатки за инсталирање. - Големина : 52х8х2см - можете да заштедите многу време и простор со овој мултифункционален организатор на чевли. - за чување на сите ваши чевли како потпетици, сандали и патики. - Боја : Бела. - Изработен од материјал за трајна употреба.Опис на стокитеорганизатор на штандот за Чевли лесен е за склопување и удобен за употреба.држач за чевли полица ѕидот виси дизајн заштедува простор.држач за организатор на чевли совршено решение за складирање за сите ваши чевли како потпетици, сандали и патики.чевли ѕид организатор уморни сте од неуредните чевли во вашиот дом? Немате идеја како да ги организирате сите? Оваа решетка за чевли е совршено решение за овој проблем.

Детали

Избор на клиенти