15 Пакувајте 5 Галони Миларни Кеси за Складирање Храна СО Апсорбери НА Кислород ОД 2500 КУБИКА, Вреќи За Запечатување На Топлина Што Може Повторно Да Се Запечатат Со Па
Свеж

15 Пакувајте 5 Галони Миларни Кеси за Складирање Храна СО Апсорбери НА Кислород ОД 2500 КУБИКА, Вреќи За Запечатување На Топлина

DEN 479.84

Достапно.

Поддржете повеќе комбинации за обука. Погоден За Запечатувач На Вакум и Запечатувач на Топлина. Торбичката со фолија обезбедува одлична издржливост, отпорност на пункција и спречува продирање на светлина и воздух за да ја одржите вашата храна безбедна, осигурајте се дека можете да ја чувате вашата храна подолг период. ПОВЕЌЕНАМЕНСКА УПОТРЕБА-Се Користи за дехидрирање на храната за складирање како зрна кафе, сушено цвеќе, печење, сушено овошје, колачиња, чај, ореви, козметика, сапун, тетратка и така натаму. 15 х 2500цц Кислород Апсорбери. Запечатување со топло железо или машина за запечатување топлина за долгорочно складирање храна. Испратено со 15 Пакувања апсорбери На кислород. Врвен квалитет и издржлив. ТОРБА СО ПАТЕНТ ШТО МОЖЕ ПОВТОРНО ДА се ЗАТВОРИ - стенд ап милар вреќи за запечатување со одделение за храна со дизајн на патент може да се користат постојано, што е погодно за храна што често се јаде. Одлично за секојдневно складирање. Светлина, влага, кислородна бариера и отпорна на пункција. Миларските кеси со апсорбери на кислород може да бидат запечатени и со машина за вакуумско запечатување, пегла за коса, импулсен запечатувач или железо за домаќинство. Идеален за долгорочно складирање храна. ПРЕМИУМ АПСОРБЕРИ НА КИСЛОРОД ОД 2500 КУБИКА-Секое пакување од 1 апсорбер доаѓа претходно спакувано во фабричка вакуумска запечатена торбичка за да се намали изложеноста и отпадот на производот. Запечатување со врело железо што може повторно да се запечати по отворањето.НАПРАВЕНИ СО МАТЕРИЈАЛ ЗА ХРАНА-нашите миларни кеси за складирање храна се направени со материјали за храна кои се безбедни и еколошки, издржливи и невкусни. Овие кеси за складирање храна може повторно да се затворат по отворањето. Обложена фолија од 17" х 27", вреќи за складирање храна со дебелина од 9,5 милиони. Удобен за употреба. Продолжете го рокот на траење на храната. 15 х 5 Галон Топлина Запечатување Кеси. Дозволете да тренирате во секое време и насекаде. ЛЕСНА ЗА УПОТРЕБА-Нашата торба за мирис има солза во Форма На Буквата У на страна за лесно отворање. ШТО ЌЕ ДОБИЕТЕ - 15 Пакувања топлински запечатливи кеси Од 5 Литри и 15 Парчиња апсорбери на кислород од 2500 кубика(17"х27"). ПОДЕБЕЛА ДЕБЕЛИНА-дебелината на вреќата за запечатување на топлина за складирање храна е 9,5 милиони, едната страна е дебела колку 4,75 милиони. Вреќите за запечатување на топлина што може повторно да се запечатат може да ја спречат вашата храна да биде изложена на воздух, светлина, мириси и влага.

Детали

Избор на клиенти