Бирв Машки Кратки Комплети 2 Парчиња Облека Поло Кошула Модни Летни Тренерки Секојдневен Комплет Кратки Ракави И Шорцеви Комплет За Мажи
Свеж

Бирв Машки Кратки Комплети 2 Парчиња Облека Поло Кошула Модни Летни Тренерки Секојдневен Комплет Кратки Ракави И Шорцеви Комплет

DEN 415.84

Достапно.

Памук и Поли. Увезени. Затворање на врвка. Машинско Перење. МАТЕРИЈАЛ : мода менс 2 парче краток сет се направени од памучна мешавина, полиестер мек, удобен и дише пот фитил, лесен, пријателски за кожата, свилен и кул, ќе се чувствувате опуштено цел ден. КАРАКТЕРИСТИКИ : 3Д сликарство, модерен и роман,Машки Кратки Комплети Облека Тренерка 2 Парче : поло дуксер со половина патент со кратки ракави ,кратки Панталони,2 странични џебови, еластичен дизајн на половината со врвка за одржување високи перформанси во спортот. МОДЕРЕН СТИЛ : обичен машки краток комплет од 2 парчиња стилски дизајн, одличен за цело лето може да се носи за џогирање или одмор цел ден за секојдневен секојдневен изглед. ПРИЛИКИ : Летни облеки за мажи со секојдневен и атлетски стил. Совршен за теретана, вежбање, секојдневен, спорт, трчање, џогирање, патување, улична облека, дом, хип хоп, Божиќ, забава и други секојдневни или спортски.Совршен подарок за вашето момче, син, сопруг и себе си. Машинско перење во ладна вода, не користете белило.Машки секојдневни комплети облека, без смалување, без пилинг после миење.

Детали

Избор на клиенти