Сарџент &засилувач; Гринлиф с&засилувач;Г Модел 6730-100 Механички Безбедно Заклучување Комплет
Свеж

Сарџент &засилувач; Гринлиф с&засилувач;Г Модел 6730-100 Механички Безбедно Заклучување Комплет

DEN 639.84

Достапно.

ЗГОЛЕМЕНА ОТПОРНОСТ НА НАПАД : Моделот 6730 вклучува активирач за рефлектирање докажано дека спречува ударни напади и патентиран прилагодувач на вртежниот момент што издржува повторна злоупотреба. Тестиран против експертска манипулација повеќе од 20 часа, Моделот 6730 обезбедува сигурност на која можете да и верувате. ПРЕМИУМ КОНСТРУКЦИЈА : Од цврстата завртка за заклучување од месинг и рацете за заклучување до машински центар за тркала од месинг, Моделот 6730 ги користи најдобрите материјали за да испорача врвни перформанси—вклучувајќи го и крајното тркало што не се лизга. КОМБИНАЦИЈА ПРОМЕНЛИВА : со три метални тркала што се менуваат со клучеви, Моделот 6730 поддржува до 1.000.000 уникатни комбинации и овозможува едноставни комбинирани промени на бравата. ДОВЕРЛИВА БЕЗБЕДНОСТ : за безбедно заклучување на пиштолот за замена што дава зголемена отпорност на напад, Моделот 6730 го поставува стандардот и ја заслужи довербата на потрошувачите и сопствениците на бизниси ширум светот. КОМПЛЕТ ЗА ВКЛУЧУВАЊЕ : Комбинирана Брава Од Група 2, Бирање D300, Прстен за Бирање и Хардвер за Монтирање.

Детали

Избор на клиенти