Крис Кристенсен Шампон За Миленичиња, Градител На Супстанции Со Спектар Еден, Груб И Груб Капут, Младоженец Како Професионалец, Ја Зголемува Густината, Го Поправа П
Свеж

Крис Кристенсен Шампон За Миленичиња, Градител На Супстанции Со Спектар Еден, Груб И Груб Капут, Младоженец Како Професионалец,

DEN 399.84

Достапно.

МЛАДОЖЕНЕЦОТ КАКО ПРОФЕСИОНАЛЕН Спектар Еден Градител На Супстанции ја претвора рамната, безживотна коса во густи, еластични, полни палта за совршена управливост за стилизирање. МЛАДОЖЕНЕЦОТ КАКО ПРОФЕСИОНАЛЕН Спектар Еден Градител На Супстанции ја претвора рамната, безживотна коса во густи, еластични, полни палта за совршена управливост за стилизирање. МЛАДОЖЕНЕЦОТ КАКО ПРОФЕСИОНАЛЕН Спектар Еден Градител На Супстанции ја претвора рамната, безживотна коса во густи, еластични, полни палта за совршена управливост за стилизирање. ПРИДОБИВКИ-Веднаш видете здрав, сјаен капут, почувствувајте јасна текстура и доживејте посилни, податливи палта. ТЕКСТУРА-Враќање и одржување на палтото без губење на текстурата на жицата. РАСИ-Дизајнирани За Груби и Груби Палта. ЗОШТО КРИС КРИСТЕНСЕН - се започна во 1996 година кога Крис Кристенсен го разви првиот вистински шампон за корекција на бојата за кучиња и мачки. Белото На Бело беше катализатор во еволуцијата на грижата за кучешки палта. Импулсот што следеше им овозможи На Системите Крис Кристенсен да ви ги донесат најдобрите производи за чешлање некогаш достапни во световите за нега на кучиња и миленичиња. Крис Кристенсен Спектар Еден Груб И Груб Капут Градител на Супстанции ја претвора рамната, безживотна коса во густи, еластични, полни палта за совршена управливост за стилизирање. Тоа е единствениот одговор за прецизна работа со ножици и дава ненадминливи видливи резултати. Цврсто обложените териерски јакни ќе лежат рамно со одлична текстура и мебелот ќе биде полн и жив.

Детали

Избор на клиенти