Подароци за персонализирана Матура Акрилен Ѕвезден Подарок, Незаборавен Спомен Со Врежано Име и Порака – 5 х5
Свеж

Подароци за персонализирана Матура Акрилен Ѕвезден Подарок, Незаборавен Спомен Со Врежано Име и Порака – 5 х5

DEN 0.67

Достапно.

Персонализирајте Го Бесплатно-со можност да вклучите три реда порака или името на матурантот, можете да го персонализирате овој подарок за совршено да одговара на примачот. Одлична Големина За Прикажување-со Димензии околу 5" квадратни, овој одличен подарок за дипломирање е совршена големина за прикажување на биро или ноќна маса. Стилски Кристално Чист Акрилик - оваа ѕвезда има стилски дизајн, има јасен акрилик кој мери три четвртини од инч дебелина. Совршен Подарок За Дипломирање - дел уметност и дел спомен, оваа персонализирана акрилна ѕвезда за дипломирање ќе се негува многу години. Вклучена Инспиративна Порака-Над персонализираните линии што можете да ги наведете, ѕвездата е врежана со следната порака : Прославете го заклучокот на ова патување со почетокот на новото. Вашиот дипломиран ќе го цени добивањето стилски Подароци За Персонализирана Матура Акрилна Ѕвезда, бидејќи изгледа одлично без разлика каде е прикажана. Има само околу пет инчи квадратни и околу три четвртини од инч во дебелина, што значи дека убаво се вклопува на биро или ноќна маса. Акрилната ѕвезда е еден од најдобрите подароци за дипломирање затоа што можете бесплатно да ја персонализирате со три реда пораки. Вклучува и инспиративна порака која совршено го доловува чувството на дипломирање.

Детали

Избор на клиенти