КОНТЕЈНЕР ЗА Складирање Кујнски Ориз ТОПИНЦН, Сад ЗА Складирање Храна ЗА Миленичиња 13л Резервоар За Складирање Храна Автоматска Храна За Кучиња Запечатена Кофа Со
Свеж

КОНТЕЈНЕР ЗА Складирање Кујнски Ориз ТОПИНЦН, Сад ЗА Складирање Храна ЗА Миленичиња 13л Резервоар За Складирање Храна Автоматска

DEN 1436.80

Достапно.

ЛЕСНА ЗА НОСЕЊЕ - оваа кофа со храна за мачки е лесна за носење, со рачка, лесна за носење и фаќање, силно носење, без држење за раце. Безбеден и издржлив од контејнерот за складирање храна. ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ-садот за храна за миленичиња е изработен од ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ СТОМАЧНИ МУСКУЛИ за храна, кој е издржлив и здрав, цврста структура и отпорен на паѓање, може да се користи некое време. ХЕРМЕТИЧКИ ДИЗАЈН-Автоматскиот вакуум за складирање храна за домашни миленици обезбедува добро запечатување, осигурувајќи дека нема вода, одржувајќи ја храната за домашни миленици сува. Во исто време, може да се користи за складирање жито. ПРАКТИЧЕН КОНТЕЈНЕР за СКЛАДИРАЊЕ - оваа корпа за храна за кучиња може да складира и точна опрема како што се играчки за кучиња, камери итн., овозможувајќи ви лесно да ја организирате просторијата за складирање, а исто така е многу практично да се користи дома. 13 L ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ и РАЗНОВРСНА - нашиот сад за складирање кофа за складирање жито има капацитет од ОКОЛУ 13 L и е идеален за чување храна за домашни миленици, житарки, ориз, брашно, семиња, житарки, ореви, зачини, грав и многу повеќе. Спецификација : Тип На Артикал : Петфоодстоража Контејнерматеријал : Тип На Апсбатерија За Храна : Литиумска Батерија (вградена)Капацитет На Батеријата : 2600mahcapace : 13 LHow За Употреба : Poweron&Исклучување На Моќност : Притиснете Задржување На Копчето За 3stoturnon.Вртење машина и работна држава.Налулајтисонфоронеминута, акоеиснооперацијапосле минута, тоаќе разберемоде.Исклучување : притиснете 3sreelekey, и beeponcetoshutdownpump1.Afterclosingthelid,touchthepumpbutton,(Pressthetopcoverforabout3seconds) Thebluelightflashesslowlyandstartstopump.2.Пумпањето е завршено : abeeprompts и bluelightstopsflashing.3.За време на процесот на пумпање,допрете го копчето за пумпање.Список на пакети : 1 x Контејнер За Складирање Храна За Миленичиња1 x Кабел За Полнење : 1. Овој производ треба да се користи на собна температура и не може да биде директно изложен на сонце.2. Капакот не се пере, ве молиме избришете го со мека влажна крпа.3. Ве молиме чувајте го производот надвор од местото што децата можат да го добијат4. Температурата на предметите складирани во производот не може да надмине 60 степени.

Детали

Item Type:
PetFoodStorageContainer
Material:
Food Grade ABS
Battery Type:
Lithium Battery (built in)
Battery Capacity:
2600mAh
Capacity:
13L
How to Use:
Poweron&Shutdown:
Poweron:
Pressandholdthepumpbuttonfor3Stoturnon.
Turnonthemachineandentertheworkingstate.Thebluelightisonforoneminute,ifthereisnooperationafteroneminute,itwillenterstandbymode.:
Shutdown:
pressthe3Sreleasekey,andbeeponcetoshutdown
Pump:
1.Afterclosingthelid,touchthepumpbutton,(Pressthetopcoverforabout3seconds)Thebluelightflashesslowlyandstartstopump.:
2.Thepumpingiscompleted:
abeepprompts,andthebluelightstopsflashing.
3.Duringthepumpingprocess,touchthepumpingbuttonagaintopause:
Exhaustwork.:
Package List:
1 x Pet Food Storage Container:
1 x Charging Cable:
Note:
1. This product needs to be used at room temperature and cannot be directly exposed to the sun.:
2. The lid is not washable, please wipe it with a soft damp cloth.:
3. Please keep the product out of the place that children can get:
4. The temperature of the items stored in the product cannot exceed 60 degrees :

Избор на клиенти