блицлабите Произведуваат Сад За Заштеда На Зелена Салата, Канти За Организатор На Фрижидер Контејнери За Складирање Храна Во Фрижидер Со Капаци и Отстранлив Сад З?
Свеж

блицлабите Произведуваат Сад За Заштеда На Зелена Салата, Канти За Организатор На Фрижидер Контејнери За Складирање Храна Во

DEN 463.84

Достапно.

Користете во бања, спална соба, плакар, перална, помошна просторија, гаража, хоби и занаетчиска соба, дом и канцеларија. Многу наши производи како корпа за складирање жица; мрзлива решетка за зачини сузан; канти за контејнери за фрижидер; држач за капак за тенџере; решетка за сушење садови; држач за јајца. Средните мерки : 9 "Л х 5.5" В х 4.7 " Ч, капацитет : 2800 мл. Големите мерки : 11"Lx6.7"Wx 5.7" H, капацитет : 5700 ml. Може да складира повеќето видови овошје и зеленчук како што се зелена салата, зелка, јагода, боровинка и сл, заштеда на простор, чиста и без мирис. Забелешка : не е безбедна машината за миење садови! Не за микробранова печка! Работна целзиусова температура -30~ ~ 60é, погодна за фрижидер и замрзнувач. Забелешка : не е безбедна машината за миење садови! Не за микробранова печка! Работна целзиусова температура -30~ ~ 60é, погодна за фрижидер и замрзнувач. Во собата на 2. приближно : 9,2 "/23,3 см(Л)х5, 8"/14,7 см(В)х 4,8"/12,2 См (Ч), капацитет : 2800 мл. Овие произведуваат контејнер за складирање, сите доаѓаат со прилагодливи прегради што можат да се преклопат за класифицирано складирање; може да ги чува повеќето видови овошје и зеленчук како што се зелена салата, зелка, јагода, боровинка ибидејќи, што носи заштеда на простор, чист и не мирис. Нашата пластична кутија за фрижидер со капаци е направена за да ви обезбеди удобен, хигиенски и исплатлив начин за да додадете повеќе структура на начинот на чување на зеленчукот и намирниците, истовремено помагајќи да се намали нередот за да ги организирате сите најважни работи за фрижидерот на лесен начин. Ако добивате испукани производи или не сте 100% задоволни со нашите производи , слободно контактирајте ја нашата услуга за клиенти. Ние ќе го обезбедиме најдоброто решение за вас во рок од 24 часа. Капаците на пластичната кутија за фрижидер се направени за да ви овозможат пригоден начин за чување зеленчук и намирници, истовремено помагајќи да ги организирате сите основни работи во фрижидерот на лесен начин.

Детали

Избор на клиенти