Ленспен Микропро НМЦП - 1 &засилувач; Ленспен нлп-1, Црна
Свеж

Ленспен Микропро НМЦП - 1 &засилувач; Ленспен нлп-1, Црна

DEN 447.04

Достапно.

Специјално дизајнираниот врв за чистење влегува во сите најмали леќи и оптика.Леќата со целосна големина долга 11 см со тркалезен врв за чистење со дијаметар од 12 мм врвот за чистење е малку конкавен за да одговара на малку конвексната форма на леќата со невидлив јаглерод ЛЦФ зошто да му верувате на Леќата за Вашата Оптика?Леќата е безбедна за употреба на сите оптички леќи, филтри, сензори и стаклени површини, леќата е супер ефикасна. Производ 1 : Помал кружен совет за чистење одлично за мали површини. Производ 1 : нов активатор на капачето за извртување, ултра мека природна четка што се повлекува. Производ 2 : еколошки и нетоксичен. Безбеден и многу лесен за употреба. Производ 2 : нов активатор на капачето за извртување, ултра мека природна четка што се повлекува. Безбеден и многу лесен за употреба. Ништо не ги отстранува мрсните отпечатоци од прсти, маснотиите и прашината подобро од Леќата, лесен и лесен за употреба со својата компактна големина и без течности"Lens Pen NLP-1 , Црна"оригиналниот Lens Pen е крајната алатка за фотографирање.Зошто да му верувате На Ленспен за Вашата Оптика?Леќата е безбедна за употреба на сите оптички леќи, филтри, сензори и стаклени површини, леќата е супер ефикасна. Производ 2 : Ново и подобрено патентирано соединение за чистење на јаглерод, повеќе чистење, не се потребни течности. Lenspen Micro NMCP-1"Со нашиот најмал врв за чистење, Lenspen Micro безбедно и ефикасно ги чисти леќите на микро камерата.Доаѓа со практична четка за отстранување прашина што се повлекува и специјален нетечен елемент за чистење, дизајниран никогаш да не се исуши.

Детали

Избор на клиенти