Пилот Гел Мастило Пополнува За Фриксион Бришење Гел Мастило Пенкало, Екстра Парична Казна точка 0,5 мм, Виолетова Мастило, Пакет од 9
Свеж

Пилот Гел Мастило Пополнува За Фриксион Бришење Гел Мастило Пенкало, Екстра Парична Казна точка 0,5 мм, Виолетова Мастило, Пакет

DEN 0.33

Достапно.

Пилот Гел Мастило Пополнува За Фриксион Бришење Гел Мастило Пенкало, LFBKRF-12 EF-V. дијаметарот на олово : Екстра Парична Казна точка 0,5 мм, Боја : Виолетова Мастило. За Пилот Фриксион Топката Бришење Гел Мастило Пенкала, Топката Точка Пенкала Пополнете. Пакет од 9. Пилот Гел Мастило Пополнува За Фриксион Бришење Гел Мастило Пенкало, Екстра Парична Казна точка 0,5 мм, Виолетова Мастило, Пакет од 9.

Детали

Избор на клиенти