Бхуи Повеќе Големини Електрична Грејна Подлога 220в Термички Стапала За Стапала Потопло Загреан Поден Тепих Подлога За Домашна Канцеларија Топли Стапала 22.12.10
Свеж

Бхуи Повеќе Големини Електрична Грејна Подлога 220в Термички Стапала За Стапала Потопло Загреан Поден Тепих Подлога За Домашна

DEN 3.33

Достапно.

Изработен е од висококвалитетна подна кожа, која не само што е издржлива, туку и стабилна и практична. Овој затоплувач на стапалата може да се преклопи произволно, нема да зазема многу простор многу лесен за носење. Повеќенаменската подлога не само што е потопла, туку може да се користи и како топла подлога. Благодарение На Гумените Точки На Дното, Термичката Подлога Може Да Се Залепи На Подот Без Лизгање. Изработени од заштитна фолија, водоотпорна кожа, нелизгачка изолациона долна плоча. Постои заштита од прекумерна струја за да се спречи електричен удар. (Не се препорачува допирање на вода). Спецификации : Боја : Браунгендер : Унисекс Материјал : Јаглероден Кристален Напон : 220v 50hz Моќност : 60 W - 1000w Температура На Греење : 45 - 60 / 113 - 140 Стапка На Греење : 3-5с Метод На Греење : Далечен Инфрацрвен Термостат : 2 прекинувач за пренос : висок низок 2 менувач9 прекинувач за пренос : 9 прилагодливи температури на менувачот паметен прекинувач за далечински управувач : 9 прилагодливи температури на менувачот,4 часа, 10 часа временска дебелина : 10мм / 0,4 " (апр.) Големина 1 : 50 х 30 см / 19.69 "х 11.81" (апр.) Големина 2 : 50 х 55 см / 19.69 "х 21.65" (апр.) Големина 3 : 50 х 80 см / 19.69 "х 31.50" (апр.) Големина 6 : 50х155см/19,69 " х61 " (апр.) Карактеристики : Вграден автоматски уред за контрола на температурата. Водоотпорен дизајн, само треба крпа за бришење и чистење. Нема потреба да ги соблекувате чевлите, само ставете ги нозете на подлогата. Усвоен јаглероден кристален материјал, брзо загревање, без зрачење, има добар терапевтски ефект. Загревање на топла подлога брзо, веднаш почувствувајте треска, температурата може да се контролира преку прилагодување. Употреба : 1. Ставете го производот со лицето нагоре, ставете го рамно на земја и поврзете го кабелот за напојување со подната подлога. 2. Приклучете го приклучокот за напојување во штекерот и поврзете го напојувањето. 3. Прилагодете го прекинувачот, се препорачува да се сврти кон високо ниво за прв пат употреба. 4. Прилагодете го нивото на греење што ви треба, подлогата почнува да се загрева, а потоа уживајте во топлината. Вклучен пакет : 1 х Стапки Потопло.

Детали

Избор на клиенти