Мала Корпа За Отпадоци Со Капак Симпатична Рачно Нацртана Беспрекорна Ѕвезда Виножита Розова Повторен Дизајн За Деца Корпа За Отпадоци Од Дрво Корпа За Отпадоци Т?
Свеж

Мала Корпа За Отпадоци Со Капак Симпатична Рачно Нацртана Беспрекорна Ѕвезда Виножита Розова Повторен Дизајн За Деца Корпа За

DEN 2.33

Достапно.

- Приватност Ѓубре Канинтимен дизајн корпата за отпадоци отпорна на мирис е добро запечатена, спречува мирис. СОВРШЕНО ЗА МАЛИ ПРОСТОРИ : ова ѓубре од 7 литри/ 1,8 литри може да се вклопи во ограничен простор или тесен простор специјално, е убавата големина за бања, спална соба, канцеларија, детска соба, дневна соба, тоалет, апартмани, станови, кампери, camp, студентски соби, кабини и мали домови и други мали простори. Тоа е добар подарок За Божиќ, Ноќта на Вештерките, Денот на Благодарноста, Денот на Мајката, Денот на Таткото, роденденот и годишнината од бракот!Гаранција за услуга : - Пред испорака, внимателно ќе го провериме секој производ и ќе биде добро спакуван. МАТЕРИЈАЛ И ГОЛЕМИНА : Оваа Канта За Ѓубре За Бања Во Канцеларија За Пелени (8,66"W x 14,3" H) е изработена од издржлив пп материјал кој е цврст и водоотпорен и поддржан од три вештачки дрвени нозе. Исто така, корпата за отпадоци е дизајнирана толку добро што совршено ги крие грдите кеси за отпадоци и вашата приватност, како што се женски производи или вреќи за измет на кучиња. МЕКА БЛИСКА КОРПА ЗА ОТПАДОЦИ : Допрете за отворање, дизајнирана со тивко затворање на капакот, така што нема бучава секој пат кога капакот ќе се затвори.

Детали

Избор на клиенти