2 парчиња, прилагодливи работни капачиња за жени со копчиња, слатка лента, симпатична сина круна, сакана розова срце црна буфантна капи.
Свеж

2 парчиња, прилагодливи работни капачиња за жени со копчиња, слатка лента, симпатична сина круна, сакана розова срце црна буфантна

DEN 239.68

Достапно.

Копчињата на обете големини на главата се погодни за да го задржите капакот на лицето на место и да ја намалите болката во ушите и притисокот на носење додатоци за лице долго време. Машинско миење на располагање.

Детали

Избор на клиенти