Woomеби за расадници Woombie, црвена/црна, 14-19 фунти
Свеж

Woomеби за расадници Woombie, црвена/црна, 14-19 фунти

DEN 0.67

Достапно.

Земи нагоре. Нема да се открие. Се движи со бебе. Колковите можат да се движат. Дише. Земи нагоре. Нема да се открие. Се движи со бебе. Колковите можат да се движат. Дише. Оригиналниот затегнат бебе во облик на кикирики. Вентилиран, дизајн на еден чекор кој нема да се открие како конзерва за ќебе. Лесен за користење. 2 Way Zipper овозможува лесни промени во размената и лесни пелени. Мимика на матката за да обезбеди ниво на удобност бебе искусно за време на гестацијата, помагајќи да се премине бебето од матката во светот лесно. Патентиран дизајн, 15 награди за дизајн и иновации.

Детали

Избор на клиенти