Екипажот на филаментот на мажите на Терамар за мажите на Терамар
Свеж

Екипажот на филаментот на мажите на Терамар за мажите на Терамар

DEN 591.36

Достапно.

Карактеристики : EC2 брза технологија за удобност на Thermoregulation Comfort која овозможува ткаенината да се исуши со брза брзина додека ја регулира природната температура на вашето тело и го одржува вашето тело топло. Овие маици со долги ракави се со многу мала тежина и немаат дополнителни рефус и направени со нашиот третман на Климас за да ги неутрализираат мирисите, да ја регулираат телесната температура и да ја намалат секоја пот. Машинско миење. Terramar Sports е компанија со седиште во Соединетите држави што прави опрема за основни слоеви за најекстремно лице на отворено. Изграден за да се протега, така што нема иритација или гребење. Ве одржуваме топло е наша работа!. Изграден е за да се протега, така што нема иритација или гребење. Како да се измие : Со цел да ја задржите вашата опрема за свила Terramar во совршена состојба, препорачуваме да ги миете овие производи во мијалник и да висат сушење. Исто така достапно во високи големини. Машката екипа нуди природен супер мек допир и чувство со целата технологија што ви е потребна.Направени од 100% чиста свила, тие се чувствуваат исклучително мазни и ве одржуваат топло.

Детали

Избор на клиенти