241.253 Возење Ролери За Аги ЕДМ
Свеж

241.253 Возење Ролери За Аги ЕДМ

DEN 3.00

Достапно.

●Други оем броеви : 241.253 ●Големина : ●За употреба на : Agie EDM AC170/270/370 AC 150 - 370 HSS ●асортиман На Производи : Едношалтерски делови за носење EDM,вклучувајќи ги charmilles,Agie, Mitsubishi, Fanuc, Sodick, Chmer, Accutex, Јапакс, ARD, Брат, ONA , Hitachi, SPM, Макино, Макси, Seibu,МАШИНА за дупчење, итн.

Детали

Избор на клиенти